Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Ev Taşıma

En Yüksek Katlarda Ankara Asansörlü Ev Taşıma İmdadınıza Yetişiyor

  • 06 Kasım, 2020
  • Admin
  • 6 yorum

Ankara asansörlü taşımacılık şirketimiz, sizlere her zaman nakliye konusunda profesyonel çözümler sunan bir firma olmaktan mutluluk duyar. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hızlı ve sorunsuz nakliye izlemi gerçekleştirir.Bu sayede sizler de hiç düşünmeden bizlere eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sizlere oldukça memnun olacağınız bir nakliye hizmeti ortaya koymaktadır. Eşyalarınız, Ankara asansörlü ev taşıma firmamızın kaliteli sunduğu özenli hizmet sonucunda zarar görmeden adresine ulaşır. Tam donanımlı nakliye firmamızın kendi bünyesine ait olan araçları sayesinde konforlu bir taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Hem yerleştirme hem de eşyaları araçtan indirme konusunda uzman ekibimiz hiç bir problem yaşamadan eşyalarınızı yerine ulaştırır. Önemsediğimiz en önemli konulardan biri olan ambalajlama işlemi hakkında bilgi verecek olursak ; bu da yine gerekli eğitimlerden geçmiş bir personel sayesinde gerçekleştirdiğimiz bir işlemdir. Bu işlemde önemli olan hangi eşyanın ne tür bir ambalaj malzemesi ile paketleneceğinin bilinmesidir.

Bu konuda ekibiz de alanında uzman olan bireylerden oluşmakta ve gerektiğinde yeniliklerden haberdar olması bakımından hizmet içi eğitimler ile donatılmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu kaliteli hizmet sonucunda eşyalarınız hiç bir şekilde zarar görmeden gereken adrese ulaşmakta ve bunu da olağan en hızlı şekilde yerine getirmekten mutluluk duyarız.

Yükselen Asansör Asansörlü Ev Taşımacılığı

Ön İnceleme Raporu

Ankara asansörlü taşımacılık firması olarak sizlere sunacağımız ücretsiz ekspertiz hizmeti, tamamen çalışma sistemimizin nasıl kaliteli bir şekilde yürütüldüğünü göstermektedir. Bu hizmetimizde sizlerin eşyalarının taşınması konusunda bir plan oluşturulmakta ve bu plan doğrultusunda daha sistemli bir şekilde hareket edilmektedir. Plânlı bir şekilde yapılan her işte olduğu gibi nakliye işleminde de mutlaka başarılı sonuçlar elde edilecektir. Bu plan içerisinde geçen konular; taşınacak eşya sayısı, adresler arsındaki mesafenin ne kadar olduğu, kullanılacak ambalaj malzemesi adeti ve asansör sisteminin kullanılıp kullanılmayacağı gibi konulardır. Diğer ilgili detaylar ise sadece eşyaların ve yerinde görülmesi ile ortaya çıkabilecek ufak detaylardır.

Bu planı oluşturduktan sonraki aşamada ise size de bir kaç iş düşmektedir. Bunlardan bir kaçını da söyleyecek olursak fişleri çekilmesi gereken elektronik eşyaların fişlerinin çekilerek taşınmaya hazır hale getirilmesi, motosiklet ve ya çim biçme makinası gibi akaryakıt kullanılan araç ve eşyaların yakıt depolarının boşaltılması ve buna benzer cihazlar var ise tüm bağlantılarının çıkarılarak hazır hale getirilmesidir. Aynı zamanda bağlantılı olduğumuz sigorta şirketleri ile de sizlere aracı olmaktan memnuniyet duyarız. Dilerseniz siz de bu bağlantılı olduğumuz Sigorta şirketleri nden her hangi biri ile iletişime geçerek bu konuda yardım alabilir ve isterseniz tüm eşyaları, isterseniz de sizin için kıymetli olan her hangi bir eşyayı sigortalatarak daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Hem bu sayede içiniz rahat bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.

Nakliye Aşamaları

Ankara asansörlü ev taşıma firmamız tüm personeli ile birlikte nakliye işlemine bizi arayan müşterilerimiz ile randevu günü belirleyerek başlıyoruz. Daha sonra gittiğimiz adresle ilgili bilgi aldıktan sonra eşyaların durumuna bakıyoruz. Sonrasında sizlere bir nakliye ücreti sunarak karar verdiğinizde bizi arayabileceğinizi söylüyoruz.

Bu dediğimiz ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup, sizlerle anlaştığımız takdirde yine bir gün belirleyerek taşıma işlemine hızlı bence seri bir şekilde başlıyoruz. Nakliye işlemine eşyaları bir yerde topladıktan sonra paketleme ve ambalaj kısmında olan personellerimiz bunların gereken ambalaj işlemini yaptıktan sonra taşınmaya hazır hale getirmektedir. Her hazır hale getirilen eşya araca istiflemem üzere sıraya konur ve hassaslık sırasına göre araca yerleştirilir. Araca yerleştirme esnasında da yine gereken tüm özen gösterilir ve buna göre işleme devam edilir.

Bizi Değerlendiriniz

İşlem sırası önemlidir çünkü bu sayede eşyalar istiflenir ve bir birine destek olması sağlanır. Tabi aynı zamanda kırılabilecek olan hassas eşyalar da ayrı özenle paketlenir ve bunlar da yine araca dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Aynı zamanda bu hizmetleri gerçekleştirirken mutlaka tüm hijyen kurallarına uyum sağlayarak hareket etmekteyiz. Maske, bone, eldiven ve bunun gibi tüm koruyucu ekipmanları kullanarak sizlerin eşyalarına verdiğimiz özeni göstermekteyiz. Bu sayede özenle yaptığımız hizmet sonucunda hem müşterilerimiz hem de biz mutlu bir şekilde ayrılmaktayız. Siz de bizleri arayarak kaliteli ve bu özenle verdiğimiz hizmetten rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Eşyalarınız Her Zaman: “En Yüksekte Bile Sorunsuz Taşınıyor.”

Tüm Yorumlar

Müşteri Yorumu
İpek Başaran04 Kasım, 2020

Yüksek katta olan evimizi asansörlü ev taşıma yöntemi ile taşıtmaya karar verdik. Eşyalar titizlikle ambalajlı ve paketlemeli olarak asansörle kolay bir şekilde taşınması yapıldı. Bu yöntem iyi ama fiyatları biraz yüksek malesef ama eşyalarımız önemli onun için tercihimizdir.

Müşteri Yorumu
Yusuf Özkuş28 Eylül, 2020

İlk ev ve yeni evimize taşınma işleminde asansörlü olarak tercih etmeye karar verdik. Fiyat araştırırken fiyatların çok yüksek olduğunu gördük. Yinede uygun fiyat veren bu firma ile taşınmaya karar verdik. Eşyalarımız kolay ve hasar görmeden asansörle kolay taşınması oldu. Böylece sorunsuz bir asansörlü evimizi bu firma ile taşıttık. Herkese tavsiyem asansörle bu firma ile taşınabilirsiniz.

Müşteri Yorumu
Hakkı Tekin 19 Eylül, 2020

Eşyaların taşınmasında asansörlü taşımacılığı tercih etmek bence çok önemli çünkü eşyaların zarar görmemesi açısından tercih ettik. Çok doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Bu firmada işini çok iyi yaptı diyebilirim.

Müşteri Yorumu
Ömer Demir 10 Eylül, 2020

Çok güzel bir yöntem asansör bina yüzeyine kuruluyor asansör sepetinden eşyalar hızlı bir şekilde eve veya asansöre yerleştirilmesi yapılıyor. Taşımadan kaynaklı eşyalar zarar görmüyor. Kesinlikle hızlı ve en iyi yöntem diyebilirim. Herkes bu firma ile kolay ve pratik şekilde taşınabilir.

Müşteri Yorumu
Ayten Memnun 03 Eylül, 2020

Eşyalar açısından çok önemli bir taşıma şekli diye düşünüyorum. Bizde bu şirket ile iki taraflı asansörlü olarak taşındık ve eşyalar sorunlu yerlerde kolay ve sorunsuz taşınması gerçekleşti. Sizlerde problemli yerlerde kesinlikle eşyalarınızı asansörle taşıtın.

Müşteri Yorumu
Kadir Özetkin 03 Eylül, 2020

İşini bilen arkadaşlarla çalışmak kadar güzel birşey yok. Adamlar eşyaları ambalajlı ve hasar görmemesi için bize asansörle taşınması gerektiğini söyledi ve ona göre fiyat sundu ve o şekilde anlaştık. Dedikleri gibi sorunsuz bir taşımacılık oldu. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Tüm Yorumlar

Yardıma Mı İhtiyaçınız Var?