Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

İller Arası Taşınmalarda Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmetinizde

  • 06 Kasım, 2020
  • Admins
  • 10 yorum

Profesyonel hizmetlerine hız kesmeden devam eden Ankara Şehirler arası nakliyat firmamız, sizlerin isteği doğrultusunda eşyalarınızı taşıma görevini üstlenmiş bir firmadır. Müşterilerimiz bizim için değerlidir ve onların memnuniyeti doğrultusunda elimizden gelen bütün çabayı sarf ederiz. Sizler için yapmış olduğumuz hizmetlerde sınır tanımadan yolumuza devam etmekteyiz. Bölgede adından söz ettiren bir nakliye firması olarak teknolojiyi de son yenilikleri ile faaliyete geçirmekteyiz.

Sizler de eğer bizim gibi bir firmadan nakliye hizmeti almak isterseniz hiç düşünmeden iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizler bizim için davetlisiniz. Nakliye hizmetini sunduğumuz bölgede her türlü nakliye alanında hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Bu konuda ekibiz de alanında uzman olan bireylerden oluşmakta ve gerektiğinde yeniliklerden haberdar olması bakımından hizmet içi eğitimler ile donatılmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu kaliteli hizmet sonucunda eşyalarınız hiç bir şekilde zarar görmeden gereken adrese ulaşmakta ve bunu da olağan en hızlı şekilde yerine getirmekten mutluluk duyarız.

Tam Donanımlı Nakliye Hizmeti

Nakliyat hizmeti, Ankara Şehirler arası nakliyat firmamız tarafından uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübeye dayalı bir şekilde verilmekte ve bunun için de gereken neyse yapılmaktadır. Sizlerin eşyaları bizler için kendi eşyamız kadar değerli olup bunun için sizlerden gelen çağrı doğrultusunda en kısa sürede sizlere dönüş yapmaktayız. Araçlarımız bir çoğu son model araçlardan oluşmakta ve bakımları rutin olarak yapılmakta olduğundan aksi bir durum olmaması halinde kesinlikle yolda kalma durumu yaşamaz. Bu sayede de ekibimiz hiç bir problem yaşamadan eşyalarınızı gereken adese sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Ekspertiz Hizmetimiz

Ankara Şehirler arası evden eve nakliyat firmamız tarafından ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ekspertiz hizmetimizle nakliye işlemlerini daha kolay çözümler bulunmaktayız. Bu sayede nakliye ile ilgili bir plan oluşturmakta ve bu planını uygulayarak çok güzel bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Ekspertiz hizmetimiz dahilindeki konular eşyaların Adet olarak miktarı, adreslerin bulundukları konum ulaşılabilirlik durumu ve nakliye için tüm eşyalar dahil kullanılacak ambalaj malzemesi miktarı ve de kullanılacak ambalaj malzemelerinin türleridir. Bu konularda tüm eşyalarla ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra müşterimiz ile oturup konuşarak Bir anlaşmaya varıyoruz. Çıkardığımız fiyat konusunda müşterimiz ile anlaşmaya vardıktan sonra aramızda bir sözleşme imzalıyoruz. Bu sözleşmedeki amaç, iki tarafından herhangi bir olumsuz durumda mağdur duruma düşmesini önlemektir.

ambalajlı eşyalar da yapılan taşımacılık

Ayrıyeten taşınacak eşyalar özelliğine göre ayrı yerlerde toplanarak ambalajlama işlemi için uygun ambalaj malzemesi seçimi yapılır. Ambalaj işlemine başlamadan önce ve daha doğrusu tüm nakliye işlemlerinden önce tüm ekibimiz gereken hijyen koşullarına uygun bir şekilde koruyucu ekipmanları kullanmaktadır. Bu koruyucu ekipmanlar; maske, bone, galoş ve eldivenden ibarettir. Bu şekilde temiz ve tiyiz bir çalışma yürüten personellerimiz işimize verdiğimiz önemi yansıtmaktadırlar. Daha sonra ambalajlama işlemine geçilir ve beyaz eşyalar ayrı bir şekilde koltuk takımı ve benzeri şeyler ayrı bir şekilde ambalaj işlemine tabi tutulur. Bunun yanında daha hassas olan cam eşyalarınız da buna göre daha narin bir şekilde paketlenmektedir. Bu ambalaj ve paketleme işlemleri sayesinde eşyalar hiç bir şekilde zarar görmeden adresine ulaştırılmaktadır.

Araca yerleştirme ve araçtan indirme

Özenle paketlenen eşyalarınız sizlerin en kısa sürede yeni iş ve ya ev hayatınıza bir an önce sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlamak için aracınıza yerleştirme işlemine geçilir. Burada da Ankara Şehirler arası nakliyat personelimiz titizlikle davranarak eşyalarınızı sağa sola çarpmadan güzel bir şekilde araca yerleştirir. Bu esnada dikkat ettiğimiz diğer bir konu da eşyaların gideceği adreste indirilme sırasına göre yerleştirme yapılmasıdır. Bu konu önemlidir çünkü yanlış istifleme yapıldığı takdirde bir sürü zaman kaybı meydana gelebilmektedir. İşte bunun önüne geçmek ve daha hızlı bir nakliye işlemi gerçekleştirmek için bizler de nakliyenin her alanında olduğu gibi bu konuda da dikkatle davranmaktayız. Ayrıca kat sayısına göre elimizde mevcut olan asansör sistemi ile Ankara asansörlü ev taşıma ile de gerektiğinde devreye sokarak nakliye işlemini daha da hızlı ve pratik hale getiriyoruz. Bu sayede de eşyalar daha hızlı ve daha sola çarpma riski daha az bir şekilde taşınmaktadır. En son bölümde ise adese ulaştırdığımız eşyalarınızı yine aynı özenle yerleştirme işlemini yaparak müşterilerimiz ve biz mutlu bir şekilde ayrılırız.

Müşterinin Bilinçlisi: “İller Arasında Tercih En İyi Taşınmayı Tercih Demektir..”

Tüm Yorumlar

Müşteri Yorumu
Ayla Türkmen 02 Kasım, 2020

Malesef iş icabı farklı bir şehire taşınmak zorundayım. İnternette firmalardan fiyat araştırması yaparken bu firmadan da fiyat aldım ve sigortalı olarak taşınmak için anlaştık. Temiz işçilik ve hasarsız taşınmak benim için çok önemli bunu başında belirttim ve yol hali diyede sigortalı taşınmayı tercih ettim. Firmadakiler de anlayışlı ve işini önemsiyor olması çok iyiydi. Eşyalar titizlikle paketlendi ve hassas bir şekilde taşınması yapıldı. 2 gün sonra yeni evimize eşyalar indirilmiş ve yerleştirilmişti. Böylesi sorunsuz ve duyarlı bir taşımacılık için çok teşekkür ediyor ve bol kazançlar diliyorum.

Müşteri Yorumu
Cevdet Bilir23 Ekim, 2020

Genç çalışanlar olduğu için çok terettüteydim. Ama tecrübeli olduklarını hiç bir sorun olmayacaklarını bildirdiler ve bizde buna güvenerek sorumlu sizsiniz dedik. Eşyaları işi bilenler tarafınlar paketlenerek taşınması beni çok mutlu etti. İstediğim gibi bir taşınma olduğu için herkese çok teşekkür ediyorum.

Müşteri Yorumu
Yusuf Ertuzak05 Ekim, 2020

Güvenli bir taşınma hizmeti almak için anlaştık ve sigortasız olarak taşınacak şeklinde çünkü daha fazla ödeme yapmak bütçemize çok zor gelir dedik. Eşyalar düzenli şekilde paketlendi ve ambalajlandı. Beklenti üstünde bir taşıma oldu. Ben çok memnun oldum umarım sizlerde memnun olursunuz.

Müşteri Yorumu
Beren Saatli 22 Eylül, 2020

Taşınma günü karar verdik anlaştık ama ne yazık ki taşınmamız iptal oldu. Gelmeden önce bildirdik ve bunu anlayışla karşıladılar. Burdan Ahmet beye teşekkür ediyorum. Herşey gönlünüzce olsun

Müşteri Yorumu
Ahmet Ozanoğlu 12 Eylül, 2020

Buradaki görüşlere göre bende bu firmayı araştırma sonucu tercih ettim. Güvenli ve iyi bir firma olduğunu düşünüyorum. Eşyalar temiz ve sorunsuz olarak taşınması için elinden gelen bütün gayreti gösterdiler dikkatli ve düzen içerisinde taşımayı yaptılar sorunsuz bir şekilde işlerini halletiler. Eşyalar yeni eve getiriplip teslim edildi. Bizde bu güzel iş ve hasarsız nakliyat için herkese teşekkür ediyor ve güvenle tercih edilecek bir firma olduğunu söyeyebilirim.

Müşteri Yorumu
Menduh Başmaz 25 Ağustos, 2020

6 kişi geldiler ve eşyaları hızlı bir şekilde paketleme ve ambalajlamasını yaptılar. Eşyalar çok olduğu için fazla kişi gelsin istedik ve eşyalar bir taraftan araçlara yerleştirildi. İlk etapta bir sorun olmadı ve yeni eve gelince eşyalar yerleştirildi ve burda da yine dikkatle hiç bir sorun olmadı. Her kese çok teşekkür ederim. Bu firma tavsiyemdir sizlerde güvenle taşınabilirsiniz.

Müşteri Yorumu
Hatice Keser04 Ağustos, 2020

Yakın bir ile taşınma için anlaştık. Aynı gün hemen gelip taşınmaya başladık eşyalar dikkatle ambalajlı ve paketlenerek güvenle taşınması yapıldı. Ertesi gün eşyaların yeni eve taşınması yapılıp yerleştirildi. Çok teşekkür ediyorum herşey adına hepinize teşekkür ediyorum

Müşteri Yorumu
Uygur Cemoglu 18 Temmuz, 2020

Şehirler arası ev taşınması için bu firma ile anlaştık. Fiyatlar biraz yüksek ama bu piyasadaki araştırmalarımda da aynı idi. Eşyaların hasar görmemesi için uyarıda bulunduk ve sigortasız taşındık her işlemde bende eşyaların başında idim. Herşey güzel oldu. Eşyalar özenle paketlendi ve taşınması da dikkatle gerçekleşti. Kontrol ettim sorunsuz ve hasarsız bir taşıma oldu. Paralarını hak ettiler ve bende çok memnun kaldım ve taşınmak isteyenlerde sizlerde bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Müşteri Yorumu
Asaf Taşbasan 03 Temmuz, 2020

1+1 evimdeki eşyaları bu arkadaşlar taşımasını yaptı anlaşma gününde gelip eşyaların paketlemesini hızlıca yaptılar evin konumu sıkıntı idi ve araçın girmesi çok zor oldu ve zor bir noktadan eşyların taşınması kolay olmadı. Sagolsunlar bu zorluğa ragmen çok iyi bir iş çıkartılar diyebilirim. Herkese çok teşekkür ediyorum ve gönül rahatlı ile sizlerde iller arası taşınmada bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Müşteri Yorumu
Jale Götürozan 22 Haziran, 2020

Taşınma konusunda biraz terretütteydim ama bu arkadaşlar işini çok iyi yaptılar ve bizi sıkıntıda koymadılar tecrübeli ve genç olmalarıda beni çok sevindirdi. Eşyaların iyi bir şekilde hasar görmeden yeni eve taşınması sağladığınız için ve her aşamada bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlar diliyorum.

Tüm Yorumlar

Yardıma Mı İhtiyaçınız Var?