Sıkça Sorulan Sorular

 • Karayolu Nakliyat Nedir?

  Karayolu nakliyat tır,kamyon,kamyonet gibi taşımacılık hizmetleri adına üretilmiş araçlar ile evden eve nakliyat,kargo,uluslar arası taşımacılık gibi farklı katagorilerde karayolu ile taşımacılığın yapıldığı nakliye sektörünün koludur.

  Evden Eve Nakliyat Nedir?

  Evden eve nakliye hizmeti sunan nakliyat şirketleri bulunmaktadır. İnsanların şehir içi ve şehirler arası evlerinin taşınması işlemidir. Bu işlemi firma üstlenmektedir. Kısmı ve genel toplamalı olarak sunulan bu hizmet ile ev taşımacılığı kolay ve sorun olmaktan çıkmıştır.

  Kısmi ve Genel Toplamalı Ne demek?

  Kısmi Toplamalı : Eşyaların çoğunluğu müşteri tarafından paketlenir ve ambalajlaması kendisi tarafından yapılmaktadır. Sadece beyaz eşya ve mobilya gibi ürünlerin ambalaj ve paketlemesi şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde standartların altında fiyatlarla taşınma yapılabilmektedir.

  Genel Toplamalı : Bu tür bir taşımada ise bütün evdeki küçük ve büyük eşyaların toplanması,ambalajlanması ve paketlenmesi şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyaların yeni eve yerleştirilmesi de dahil bütün sorumluluk firmamız tarafından üstlenilmektedir.

 • Dijital Ekspertiz Nedir?

  Telefon ve bilgisayar gibi dijital cihazlar ile ev ve ofis gibi ortamlara watsap,facebook gibi uygulamalar ile canlı veya görseller aracılığı ile inceleyerek fiyat teklifi sunuyoruz. Detaylı olarak konum,taşıma noktası,eşya miktarı gibi bir çok inceleme ve görüşme ile en uygun fiyatın sunumunu ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Bu hizmeti cep telefonu ve bilgisayar ile sunduğumuz için hem zamandan hemde paradan tasarruf sağlıyoruz. Bu hizmetimize de dijital ekspertiz diyoruz.

  Marangocu Nedir ve Ne işe Yarar?

  Marangocu; Mobilya,dolap ve farklı ahşap veya tahtadan yapılmış ürünlerin söküm ve birleştirme işini yapan bir hizmet verendir.Şirket bünyemizde de marangozcu bulunmaktadır. Bazı nakliye firmalarının bünyesinde malesef bulunmamaktadır. Bu da ayrı bir masraf olarak müşteriye sorun oluşturmaktadır. Marangozcu olmadan mobilyaların sökümü ve birleştirilmesi zor ve sorunlu olmaktadır. Genel olarak her firma bünyesinde marangozculuk hizmeti veren bir çalışan mutlaka olmalıdır.

  Taşınma Fiyatı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  Taşınma hizmeti almak için ilk etapta güvenilir nakliyat firmalarından fiyat teklifi almanız çok önemlidir. Piyasa standartları ve eşyanın miktarına göre deyişen fiyat teklifleri genel olarak farklılıklar gösterebilmektedir. Firmaların sunduğu fiyat teklifleri birbirine yakınsa sağlıklıdır. Lakin çok düşük fiyat teklifleri sakıncalı ve büyük sorunlar oluşturacağını düşündüğümüz korsan firmaların teklifleri olacağı için kesinlikle kabul etmeyiniz. Taşınma fiyat teklifi alırken kesinlikle fiyatın bütcenize uygunluğu değilde sorunsuz ve kaliteli bir fiyat teklifi arayışında olmalısınız. Rekabetci ortamda nakliyat hizmetinin sorunsuz ve kaliteli firmalar tarafından sunulması büyük önem taşımaktadır.

Yardıma Mı İhtiyaçınız Var?