Ankara Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Başkentte Sizlerde Ankara Şehir İçi Nakliyat Hizmetinde Bizi Tercih Edebilirsiniz

  • 06 Kasım, 2020
  • Admin
  • 6 yorum

Nakliye sektörü, her gün gelişen ve sürekli yeniliklerin ortaya çıktığı dünyamızda, ihtiyaçlara bağlı olarak kendiliğinden oluşmuş ve sonuç olarak bir sektör haline gelmiştir. Uzun yıllar öncesinden çok sıkıntılı ve oldukça yorucu taşınma sistemleri son bulmuş ve nakliye sektörü adeta bir devrim olarak karşımıza çıkmıştır. Bizler de Ankara içi nakliyat sektöründe faaliyet gösteren bir Ankara şehir içi nakliyat firması olarak müşterilerimize elini hiçbir şeye dokundurmadan, gözü önünde oldukça şeffaf bir şekilde eşyalarını sistematik kurallar çerçevesinde, en az sizin gösterdiğiniz özenle taşımaktayız. Hayat şartları gereği insanlar bir çok durumda bir yerden bir yere taşınma ihtiyacı hissetmektedirler ve biz de tam bu ihtiyaçlar doğrultusunda devreye girerek sizleri rahata kavuşturmaktayız.

Yeni bir yaşama geçme evresinde sizlere bu zorlu süreçte elimizden gelenin en iyisini yapmaktan mutluluk duyarız. Güler yüzlü ve işini severek yapan personellerimiz sayesinde hiç bir şekilde problem yapamayacağınız bir nakliye hizmeti sunarız.şehir içi nakliye Ankara olarak eski bir hayattan yeni bir hayata geçişinizin tam ortasında bulunmakta ve sizleri yeni yaşamanıza mutlu bir şekilde kavuşturmaktayız.

İncelet ve Taşın

Ankara şehir içi nakliyat firmamız, sizlere nakliyat alanında da ekspertiz hizmeti sunabilmektedir. Nedir bu Expertiz hizmeti? Ekspertiz hizmeti dahilinde bulunan konulara değinecek olursak bunlar; mevcut eşyalarınızın maddi ve manevi değeri, taşınacak eşyaların bulunduğu adresin ve de gideceği adresin ulaşılabilirlik durumu ve kaçıncı katta olduğu gibi konular hakkında hazırlanan bir rapordan oluşmaktadır. Bu rapor sayesinde müşterimiz ile aramızda bir sözleşme yapmakta ve bu şekilde imi taraf için de bir mağduriyet oluşmasının önüne geçmekteyiz.

Ankara şehiriçi nakliyat firmamız, sistematik çalışmanın gerektirdiği bu şekilde bir çalışma yürütmekte ve bu da müşterilerimize güven duygusu aşılamaktadır. Bu şekilde yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde de Türkiye'de aranan firmalar arasına girmiş bulunmaktayız. Yıllar öncesine dayanan tecrübemiz sayesinde zaten tanınmış bir firma olarak hizmet vermenin de gururunu yaşamaktayız. Özellikle sunduğumuz bu ekspertiz hizmeti özellikle günümüzde alelade işler yürüten bir çok firmadan bizleri ayırmaktadır.

Şehir içi nakliyat Şehir içi nakliyat

Bunun yanında müşterilerimize nakliyat öncesinden oluşabilecek bir sorunu önceden bildirmekte ve bu sayede iki taraf acısından da bir sıkıntı oluşmasının önüne geçeriz. Kısacası eşyalarınızı sıfır risk ile taşır ve sizlere kısa sürede yeni yaşamanıza kavuşturmak adına çalışmalar yürütürüz. Sürekli teknoloji gelişmeleri takip etmekte ve her yeniliği kısa sürede firmamız bünyesinde faaliyete geçirmek adına çalışmalar yürütürüz.

Sigortalı Evinizi Taşıtın

Ankara şehir içi nakliyat firmamız müşterilerimize tabii ki isteği doğrultusunda eşyalarını sigortalatma fırsatı da sunmaktadır. Bu fırsatı sunarken sizleri sigorta firmaları ile bağlantıya geçirerek istediğiniz ve sizin için çok kıymetli eşyalarınız var ise onları sigortalatma yöntemi ile güvence altına alabilmektesiniz. Elbette ki değer verdiğiniz bir eşyaya hiç bir şekilde zarar gelmesini de istemeyiz ancak bunlar daha önce de karşılaştığımız sorunlardan olduğu için sizleri mutlaka bilgilendiririz.

Siz de eğer isterseniz size tavsiye edeceğimiz sigorta firması ile görüşerek bu sayede istediğiniz eşyanızı ya da komple tüm eşyaları sigortalatabilirsiniz. Bu sayede içiniz daha rahat olur. Sonuç olarak şunu belirtmek isteriz ki piyasada yeni oluşmuş bir çok Ankara şehir içi nakliyat şirketi arasında seçim yaparken izleyeceğiniz kriterleri az çok anlattık. Bu sayede artık sizler de nakliyat firmaları arasında seçim yaparken bunları mutlaka göz önünde bulundurarak hareket etmenizde fayda görüyoruz.

Eşyalarınızı bize taşıtmasanız bile mutlaka bu anlattığımız özelliklerde olan firmalar ile bağlantı kurmanızı tavsiye ederiz. Hem bu sayede alelade usuller ile eşya taşıyan bir çok firmanın piyasada kol gelmesinin de önüne geçmiş olursunuz. Bizi aradığınızda ise en kısa sürede sizlere randevu vererek eşyalarınızın taşınması hizmetine başlamaktayız.

Hizmete Bir Adım

Şehir içi nakliyat firmamıza mesai saatlerimiz içerisinde telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda da web sitemizdeki iletişim panelimizden bizlere istediğiniz zaman not bırakarak sizlere dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Nakliyat firmamız müşterilerine hızlı ve sıfır riskli taşımaktan mutluluk duyar.

Sizler Her Zaman: “Memnuniyet ve Kaliteyle Taşınıyorsunuz.”

Tüm Yorumlar

Müşteri Yorumu
Lütfü Savaş 03 Kasım, 2020

Şehir içinde taşınmak aslında kolay olmalı lakin tek başına bu işin çok zor olduğunu anladık ve nakliye firmasından yardım aldık. Uygun bir fiyat üzere anlaştık ve taşıma saatini ve gününü kararlaştırdık. Zaman gelince firma titiz ve dikkatli bir şekilde eşyaları güvenle ve paketlenmiş olarak yeni evimize kurulumunu gerçekleştirdi. Düşündüğümüzden çok daha kaliteli bir hizmet verdikleri için kendi adıma çok teşekkür ediyor bol kazanç diliyorum.

Müşteri Yorumu
Büşra Sarmaz29 Ekim, 2020

Evimizde fazla eşya olmada sonuçta 2+1 evde yaşıyorduk. Piyasada fiyat gerçekten yüksek ama yinede kaliteli hizmet almak için değdini düşünüyorum. Şirketi inceledim ve uygun olduğuna inandım ve taşınmaya başladık. Güzel ve temiz bir hizmet aldım. Hiç bir hasar oluşmadı ve beklentimi karşıladı.

Müşteri Yorumu
Aslı Uygun 23 Ekim, 2020

İnternette araştırırken denk geldim kontrol ettim şikayeti yok ve güzel bir firmaya benziyordu. Aradım fiyat aldım ve taşınma ile ilgil sitelerini inceledim ve anlaştık. Düşündüğüm gibi titiz ve özenle bir taşıma oldu. Çok memnun olduk ve cevremde taşınanlara tavsiye edeceğim bir firma oldular.

Müşteri Yorumu
Mesut Şener 16 Ekim, 2020

Sitelerini inceledim ve çok hoşuma gitti. Bilgilendirici ve güzel işler yaptıklarına ait galerilerini inceledim. Temiz ve sorunsuz bir nakliye vermişler ve bende hemen arayıp fiyatta anlaşarak bu firma ile taşınmaya karar verdim. Taşınma gününde ve tam saatinde gelip hemen işlerine koyuldular. Gençten 5 kişilik bir ekiptiler. İşlerine odaklanarak bana çok güzel bir hizmet verdikleri için hepisine birden çok teşekkür edidyorum. Varolun sağolun.

Müşteri Yorumu
Hüda Tatarğan 09 Ekim, 2020

Bir çok firma araştırdım çogunun kötü yorumu ve sorunlu taşımaları olmuş. Bir türlü güvenemedim. Bu şirkettende fiyat aldım ve araştırdım ve sorunsuz güven verici bir firma olarak karşıma çıktılar. Ben bu firma ile anlaşıp taşındım ve çok memnun kaldım. Umarım sizlerde bu firma ile taşınarak memnun olursunuz. Bol kazançlar

Müşteri Yorumu
Muzaffer Pekmezci 05 Ekim, 2020

Gerçekten çok zor bir iş olduğunu taşınmaya başlayınca anlıyorsunuz. Eşyalar toparlanıyor paketleniyor ve kolilenerek araçlarına taşıyorlar ve bu iş böyle bitene kadar sürüyor her aşamada dikkat ve özen çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu firmada istediğimi bana özenle verdikleri çok çok memnun kaldım ve çok mutlu oldum. Teşekkür ediyorum.

Müşteri Yorumu
Meltem Sürmeli27 Eylül, 2020

Taşınan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu firma ile anlaştık. Fiyatlar elde olmasada yüksek ama bu sektörden değil ülke şartlarından kaynaklanıyor. Firma ile her hususta anlaştık ve temiz ve zarar olmadan bir taşıma sunacaklarına dair anlaştık ve taşınma gününde 5 kişik ekip ile gelip eşyaları hemen toplayıp ambalajlı şekilde taşımasını yaptılar. İşini hakkıyla yaptılar ve aldıkları parayı hak ettiklerini düşünüyorum.

Müşteri Yorumu
Adem Uymaz 19 Eylül, 2020

Eşyaların ekonomik fiyatlara taşınması için çok fiyat araştırdım lakin araştırırken bir çok sorunlu firma gördüm bu seferde hasar ve zarar olmaması için kaliteli firma arayışına girdim. Ne kadar fiyattan kısarsanız o kadar kötü nakliyeye denk gelirsiniz. Bende bu anlayıştan vazgeçip bunun gibi kaliteli ve temiz bir geçmişi olan firma ile taşındım. Beklentimi karşıladı ve standart bir fiyatla şehir içi güvenle taşındım. Hasarlı taşınma yaşamak istemiyorsanız sizlerde en iyilerle taşınmakta titiz davranın.

Tüm Yorumlar

Yardıma Mı İhtiyaçınız Var?