Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat ile sizlerde evinizi şirket farkı ile sorunsuz istediğiniz adrese taşıyoruz

  • 06 Kasım, 2020
  • Admin
  • 12 yorum

Nakliyat alanı her geçen yeni bir günde mantar gibi çoğalan firmaların dolaştığı bir sektör haline gelmiştir. Ancak bu sektör içerisinde işini tam anlamıyla yapanlar bir elin eş parmağını geçmemektedir. Biz de Ankara evden eve nakliyat firması olarak yıllardır nakliye alanında hizmet veren bir firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bir zaman bozmadan yolumuza devam etmekteyiz. Tanınan bir firma olmanın rahatlığıyla işimizi severek yapmaktayız. Bu anlattığımız nakliye firmaları arasında halen eski usuller ile taşıma faaliyeti gösteren firmalar dahi bulunmaktadır.

En iyiyi Sunmaya Çalışıyoruz

Bu da bizim işimizi daha kolay haline getirmekte ve farklılığımızı ortaya çıkarmaktadır. Hizmet kalitesi acısından üst seviyede çalışmalar yürüten Ankara evden eve nakliyat bunu aynı zamanda kendine bir görev olarak tanımlamıştır. Sonuçta bir işi yaparken hakkını vermek gerekir ve biz de bunun için o büyük çabayı sarf etmekten mutluluk duymaktayız. Sektörün gerektirdiği teknoloji koşullar bizim firmamızda bulunmaktadır.

Bizimle çalışan şimdiye kadar ki tüm müşterimiz bizden gayet memnun bir şekilde ayrılmış ve daha sonrasında bize farklı müşteriler de getirmiştir. Bu da altıları hizmetten memnuniyetlerini göstersen ayrı bir olgudur. Bunun yanında nakliye hizmetinin gerektirdiği tüm teferruatlı donanımlara sahip olan firmamız işini profesyonellik çerçevesi içerisinde yürütmektedir.

evden eve nakliyat evden eve nakliyat

Yüksek Standartlar

Kaliteli hizmet sunmamızın amacı tamamen müşteri odaklı çalışma yürütmekten kaynaklanmaktadır. Bu sayede işimizi daha da büyüterek daha çok kitleye ulaşmayı hedef edinmekteyiz. Evden eve nakliyat Ankara firmamız, yılların da gerektirdiği tecrübesi sayesinde taşınacak olan eşyaların çok kısa sürede taşına planını yaparak sizlere ortalama bir fiyat sunmaktadır. Bu sayede de " hallederiz " gibi terimleri müşterilerimize kesinlikle kullanmayız ve gayet net yaklaşımlar sunarız.

Şunu biliniz ki "hallederiz " , " hiç bir sorun olmaz " şeklindeki tabirler kullanan firmalar kesinlikle sonunda sizi hüsranla bırakacaktır. Kaliteli hizmet sunmak her firmanın harcı değildir. Bizlerden nakliye hizmeti alan tüm müşterilerimiz, teknolojik donanımlarımız sayesinde kaliteli hizmetin doyasıya tadına varmaktadır. Nakliye izlemi sonunda gayet mutlu bir şekilde yeni hayatlarına devam etmektedirler. Özellikle ücretsiz olarak sunduğumuz Ekspertiz hizmeti sizleri nakliye konusunda ne kadar tecrübeli olduğumuzu gösterecektir. Bizi arayan müşterilerimize uygun biz gün için randevu tarihi ayarladıktan sonra adese gelip ekspertizin ilk adımı olan keşif işlemi yapmaktayız. Keşif işlemindeki konular; adresin ulaşılabilme durumu, eşyaların sayısı, kullanılması gereken ambalaj malzeme sayısı ve gideceği mesafe gibi konulardır. Daha detaylar ise görerek ortaya çıkabilecek detaylardır.

Donanımlı araçlar ile nakliye hizmeti

Ankara evden eve nakliyat firmamızın nakliye araçları oldukça donanımlı ve nakliye amaçlı dizayn edilmiş araçlardan oluşmaktadır. Örneğin; bir tekstil taşımacılığı için kullandığımız araçlarda kumaş kalitelerinin bozulmaması için aşkı aparatları bulunmaktadır. Bunun yanında şehirler arası nakliye hizmetinde kullandığımız araçların tüm belgeleri mevcuttur. Günlük bakımları mutlaka yapılır ve yola çıkmadan önce tüm kontrolleri detaylı bir şekilde takip edilir. Aynı zamanda her nakliye sonrasında mutlaka araç bakımından geçirilmektedir.

Sizi Taşırken: “Evinizdeki Eşyalarınız Bize Emanettir.”

Tüm Yorumlar

Müşteri Yorumu
Tahsin Kaçamaz28 Eylül, 2020

Ankara içinde evden eve nakliyat hizmeti için anlaştık ve bütün eşyaları toplayacaklar ve yeni eve kuracaklar şeklinde idi anlaşmamız. Sigortalı olarak taşıma yaptırdık ve eşyalar dikkatle ve özenle paketlenip ambalajlaması yapıldı. Araça yüklemesi yapıldı ve yeni evimizede titizlikle sökülüp yerleştirildi. Mobilyalar ve dolaplar montajını da elamnları yaptı. Kontrol ettik hasarsız ve güzel bir hizmet aldık diyebilirim. Teşekkürler bol kazançlar.

Müşteri Yorumu
Leyla Özbaşkan20 Eylül, 2020

Acil evimizi bu firma ile taşıttık ve fiyat konusunda da anlaştık. Aynı gün taşımayı gerçekleştirmek için geldiler ve arı gibi hemen işe koyuldular eşyalar paketlendi ve kolilenerek bir taraftanda taşımasını yaptılar. Hızlı bir şekilde ilk evden sorunsuzca eşyalar yüklendi ve aynı disiplin ve dikkatle yeni eve yerleştirildi. İş bitince paralarını alıp bizden yorum istediler bizde hemen memuniyetimizi burda bildiriyoruz. Taşınma çok güzel oldu. Sizlerde bu şirket ile taşına bilirsiniz.

Müşteri Yorumu
Ahmet Davutkan16 Eylül, 2020

Gençleri görünce tecrübe konusunda biraz terettüt yaşadık ama tam aksine eşyalar özenle paketlenerek taşınması yapıldı. Güler yüzlü ve saygılı gençler ile en iyi hizmeti aldık. Eşyaları yeni eve yine titizlik ve dikkatle taşıdılar. Ben çok memnun kaldım. Sizlerde bu şirket ile istediğiniz yere kolay ve sorunsuz taşınabilirsiniz.

Müşteri Yorumu
Mehmet Erkaş 29 Agustos, 2020

Havalı patpat naylonlarla mobilya ve önemli eşyaları ambalajlaypı paketlediler ki hasar görmesin diye denildi. Bütün eşyalar hızlı ve sorunsuz bir şekilde paketlenmesi yapıldı. Taşıma işleminde elemanları giriş kat olduğu için asansörsüz olarak taşınır denildi ve yeni eve ise asansör ile taşıma gerçekleşti. Böyle planlı ve tecrübeli firmalar ülkemizde daha da çogalsınlar.

Müşteri Yorumu
Gülşah Özyağmacı13 Agustos, 2020

Bize fiyat biraz pahalı geldi ama yinede anlaştık ve yeter ki sorunsuz bir hizmet almak bizim için çok önemliydi. Eşyalarımız çok yeni ve değerli olduğu için bu hussusta uyarıda da bulunduk. Gerekirse sigortalı taşıma yaparız denildi. Ozaman fiyat dahada artınca normal ama sorunsuz olsun dedik güvence verdiler. Eşyalar patpat naylonlarla paketlendi ambalajlandı ve sorunsuz bir taşıma işlemi oldu. O kadar çok sevindik ki anlatamam. Her şey adına çok teşekkür ediyoruz.

Müşteri Yorumu
Salih Vermez 09 Agustos, 2020

Bizim çok az eşyalarımız vardı bu arkadaşlardan çok iyi fiyat aldık ve hemen ertesi gün taşımayı yaptılar. Herşey düşündüğümüz gibi problemsiz ve hasarsız oldu. Sizlerde bu firma ile gönül rahatlığı ile taşınabilirsiniz.

Müşteri Yorumu
Fatma Develi 25 Temmuz, 2020

Bizim evimiz büyük ve çok eşyamız vardı. Anlaşma gününde ve tam saatinde geldiler. İki kamyon ve 6-8 eleman ile eşyalar toplandı ve paketlendi. Bizde başlarındaydık. Herşey planlı ve yıllardır bu işi yaptığını gösterdiler ve anlayışı ve genç bireylerdi. Tecrübe ile iş yapmaları çok önemliydi ve sorun olmadan taşıdıkları için herkese çok teşekkür ediyorum.

Müşteri Yorumu
Zeynep Karakutu06 Temmuz, 2020

Biz eşyalarımızın çogunu paketledik ve ambalajladık. Sadece mobilya ve beyaz eşyaların paketlemesi ve taşınması için fiyat araştırdık ve piyasada çok ilginç fiyatlar var ve kafamız çok karışıktı. Bu firmadan da fiyat alınca kararlaştırdık ve bu firma ile taşındık. Güzel ve uygun bir fiyata bu firma ile kolay ve sorunsuz bir taşınma gerçekletirdik.

Müşteri Yorumu
Kürşat Takmaz 04 Temmuz, 2020

Gerçekten evden eve nakliyat işi zor iş dikkat gerektiriyor ve eşyalar hasar görmemesi için canla başla calıştılar. 6-8 saatte yeni evimize yerleştirme işlemi tamamlandı. Bu gençleri herkese tavsiye ediyorum. Sizlerde bunlarla sorunsuz taşınabilirsiniz.

Müşteri Yorumu
Sedat Varlıklı 26 Haziran, 2020

İnternette fiyat araştırması yapıyorduk. Bu arkadaşın fiyatı biraz yüksek geldi ama tecrübeli ekip ve galerisinde temiz hizmet resimlerine güvendik ve taşıma hizmeti aldık. Gününde ve zamanında geldiler. Eşyalar ambalajlandı ve paketlenerek yeni evimize taşımasını yaptılar. Herşey bilinçli ve kordineli oldu güzel oldu.

Müşteri Yorumu
Hakan Karacan 20 Haziran, 2020

Genel toplamalı olarak eşyalarımızın taşınması hususunda anlaştık. Eşyalar düzenli ve sorunsuz olarak ambalajlanarak nakliye araçına ekipleri tarafından taşınması yapıldı. Güler yüzlü anlayışı ve dinamik genç insanlar işlerini titiz ve hasarsız olarak yaptılar ve ben çok memnun kaldım. Herşey adına çok teşekkür ediyorum.

Müşteri Yorumu
Halil Özkurt 11 Haziran, 2020

Hiç yorumu yoktu ve güvence verdiler sorunsuz bir hizmet sunacaklarına dair ve gerçekten öyle oldu. Güzel bir işçilik ve kaliteli bir taşımacılık aldık.

Tüm Yorumlar

Yardıma Mı İhtiyaçınız Var?